אמפייר חשמל וגופי תאורה מעוצבים

קנייה מאובטחת

Search
Generic filters

תקנון

אתר האינטרנט של חברת אמפייר טכניק ייבוא ושיווק בע"מ ח.פ. 512830365 (להלן: "החברה", "בית העסק" ו/או "האתר", לפי העניין) שכתובתוwww.empiretechnic.co.il (להלן- "אתר האינטרנט"), מציע למכירה מגוון רחב של מוצרים שונים בתחום החשמל, תאורה, ריהוט משלים וחפצי נוי לבית.
מטרת התקנון, להגדיר את זכויות וחובות הלקוח בקשר עם השימוש באתר האינטרנט ורכישת המוצרים באמצעותו, לרבות אופן ותנאי רכישת המוצרים (להלן-"התקנון").
הואיל ותקנון זה מהווה הסכם מחייב בין הלקוח לבין החברה, מתחייב הלקוח לקרוא את כל הוראותיו ותנאיו של תקנון זה בעיון ובקפידה ולמלא אחריהם.
מובהר, כי בעצם השימוש באתר האינטרנט מסכים מאשר ומצהיר הלקוח ו\או המבקר באתר כי קרא את כל הוראות התקנון וכי הוא מוכן לקבל על עצמו את כל הוראותיו ללא כל סייג (הלקוח, מבקר אתר האינטרנט והרוכש באמצעותו או באמצעות פנייה טלפונית, יכונו להלן- "הלקוח").
לחברת אמפייר טכניק ייבוא ושיווק בע"מ שמורה הזכות הבלעדית לעדכן ו/או לשנות את התקנון, מעת לעת, עפ"י שיקול דעתה הבלעדי מבלי ליתן הודעה מוקדמת ו/או הודעה כלשהי.
 

רכישת מוצרים תנאי שימוש ופרטיות:

 
 1. בעת ביצוע הזמנה של מוצר יבחר תחילה המשתמש את המוצר באתר אותו הוא מעוניין לרכוש ויעדכן את הפרטים הנדרשים באתר, לרבות הפרטים הבאים: שם פרטי, שם משפחה, ת.ז./ ח.פ., טלפון, כתובת מלאה, דואר אלקטרוני וכתובת לקבלת חשבונית מס/ קבלה. מידע כאמור ישמר במאגרי המידע של בית העסק, כמפורט לעיל. לידיעת המשתמשים כי הגשת פרטים אישיים כוזבים הינה עבירה פלילית.
 2. חיוב כרטיס האשראי של המשתמש ייעשה במידה והמוצר זמין במלאי. במידה והמוצר אינו זמין במלאי אך ההזמנה התאפשרה וכרטיס האשראי חויב, ישלח בית העסק הודעת ביטול הזמנה לדואר האלקטרוני שהזין המשתמש בעת ההזמנה ויבטל את החיוב. בית העסק אינו מתחייב לזמינות כל המוצרים במלאי.
 3. האחריות למוצרים המוצעים לרכישה באתר הינה באחריותם המלאה של היצרנים ו/או היבואנים ו/או המשווקים המורשים של המוצרים.
 4. פרטי הלקוח המוזנים לאתר אמפייר טכניק יבוא ושיווק בע"מ הינם מאובטחים ולא יעברו לצד ג' שלא לצורך השימוש באתר.
 

תנאי תשלום:

 
 1. בעת ביצוע הזמנה של מוצר יבחר תחילה המשתמש את המוצר באתר אותו הוא מעוניין לרכוש
 2. כל עוד לא נקבע אחרת על ידי בית העסק, תשלום התמורה בגין המוצר יבוצע בתשלום אחד בלבד.
 3. המחירים באתר כוללים מע"מ, אלא אם צוין אחרת. רכישת המוצר תתבצע באמצעות כרטיס אשראי בלבד. לא ניתן לבצע את השירות ללא מסירת פרטי כרטיס אשראי ופרטים מזהים.
 4. אדם בן 18 שנים ומעלה וכן תאגיד מאוגד כדין לפי חוקי מדינת ישראל, המחזיקים כדין כרטיס אשראי תקף של אחת מחברות האשראי בישראל, רשאים לבצע רכישת מוצרים באתר.
 5. בשימוש בכרטיס האשראי מצהיר המשתמש כי כרטיס האשראי בו נעשה השימוש הינו בתוקף והוא מורשה עפ"י דין ו/או הסכם עם מנפיק הכרטיס לבצע עסקאות כאמור באתר.
 

מדיניות משלוחים באתר:

 
איסוף עצמי:
 1. איסוף עצמי להזמנה יתבצע בסניף החנות, רחוב המלאכה 2, אזור התעשייה יוקנעם. איסוף עצמי יבוצע אך ורק לאחר תיאום טלפוני עם שירות הלקוחות שיאשר כי החבילה מוכנה למסירה.
 2. שעות האיסוף הינן בימים ראשון עד חמישי: 18:00-7:30, ימי שישי וערבי חג: 7:30-13:30
 
משלוח עד הבית:
1. המשלוח הינו לכיוון אחד ואינו כולל החלפות/החזרות/איסוף או משלוחים נוספים.
2. החבילה תישלח לכתובת הרשומה עד 10 ימי עסקים ממועד ביצוע ההזמנה ואישורה באתר באמצעות חברת שילוח.
לא ניתן לבצע משלוחים בימי שישי וערבי חג.
3. להלן פירוט עלויות משלוחים:
*גוש דן, דרום, ירושלים והסביבה – 90 ש"ח;
*אזור צפון ושרון – 50 ש"ח, מינימום הזמנה 400 ש"ח;
*כל המחירים המפורטים הינם עבור משקל של עד 15 ק"ג לקרטון;
4. בתום אספקת המוצר ע"י משלוח / איסוף עצמי הלקוח יקבל חשבונית מס.
 

מדיניות ביטול עסקה:

 
 1. רוכש רשאי לבטל את העסקה עד 14 (ארבע עשרה) ימים מביצועה, בהצגת חשבונית, ובלבד שהטובין לא נפגמו ולא נעשה בהם שימוש, וזאת בהתאם ובכפוף להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ”א- 1981 ותקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התשע”א-2010.
 2. הודעת ביטול- משתמש רשאי להודיע על בקשתו לבטל את העסקה בכתב לכתובת מייל empire.technic2020@gmail.com או לפקס: 04-9592678 (להלן: "הודעת ביטול"), בתוך 14 (ארבע עשר) יום מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך פרטי העסקה, לפי המאוחר מבניהם. בעסקה מתמשכת, כהגדרתה בחוק, יחל מנין 14 הימים בין אם הוחל במתן השירות ובין אם לאו.
 3. בגין ביטול עסקה ע”י רוכש, יחויב הרוכש בשיעור של 5% מערך הרכישה או 100 ₪, הנמוך מהשניים, בדמי המשלוח, וכן בחיוב חברת האשראי בגין סליקה (ככל שיחויב בגין כך האתר ע”י חברת האשראי).
 4. החזר כספי יתבצע עבור המוצר עצמו, לאחר החזרתו באריזתו המקורית לאמפייר טכניק ייבוא ושיווק בע"מ, לאחר שעבר בדיקה שהוא תקין בצירוף חשבונית/אישור רכישה. משלוח הפריט המוחזר יהיה על חשבון הלקוח חזרה לסניף החברה. על כל פריט מוחזר להיות באריזתו המקורית וללא כל פגם.
 5. האתר יהא רשאי לבטל כל מכירה או עסקה אם בפרסומה נפלה טעות בציון מחיר המוצר או בכל פרט אחר אודותיו.
 6. האתר ו/או מפעילו לא יהיו אחראים בגין נזק ישר או עקיף הנגרם כתוצאה משימוש במוצרים הנרכשים. מובהר כי אחריות למוצרים הנרכשים באתר חלה על היצרנים ו/או היבואנים ו/או המשווקים המורשים של המוצרים הנ”ל, בכפוף לתנאי האחריות של כל מוצר ומוצר.
 7. האתר ו/או מי מטעמו אינם אחראים לכל נזק בין אם ישיר, עקיף, משני, או תוצאתי הנובע מהשימוש באתר ו/או בשירותיו, חשיפה לאתר, מאי יכולת להשתמש באתר, מרכישת טובין, רכישת שירותים, ביצוע עסקה, או כתוצאה משימוש לא מורשה באתר או כתוצאה משינוי המידע שנמסר על-ידו, לרבות נזק הנגרם כתוצאה מהפסד ברווחים, שימוש והפסד במידע ושאר נכסים בלתי מוחשים וזאת גם אם האתר קיבל הודעה על האפשרות לאותם הפסדים.
 8. בדיקת המוצר ו/או השירות, איכותו, טיבו, כדאיות העסקה וכל היוצא בזה, הינם באחריותו הבלעדית של המשתמש.
 

שונות:

 
 1. בית העסק שומר על זכותו לשנות את הוראות וכללי השימוש באתר מזמן לזמן, בהתאם לשיקול דעתו הבלעדי. כל שינוי כאמור יחייב את המשתמשים מרגע פרסומו באתר.
 2. המשתמש מצהיר ומתחייב כי הוא מודע לתקנון האתר ומסכים להוראותיו, וכי לא תהיה לו כל טענה ו/או תביעה כנגד בית העסק.
 3. תקנון זה יהווה את הבסיס המשפטי לכל דיון בין המשתמש ובין בית העסק ו/או מי מטעמו.
 4. בשימושו באתר מצהיר המשתמש כי הוא מודע לכך שהאתר פועל ברשת האינטרנט ומטבעו תלוי בגורמים שונים כמו ספקי תקשורת ותשתית, שרתים וכדומה. בית העסק אינה מתחייבת לזמינות מלאה של האתר ו/או לתקינות פעילות האתר.
 5. השימוש באתר נעשה על אחריותו הבלעדית של המשתמש. בית העסק ו/או מי מטעמו לא יהיו אחראים בגין כל נזק ישר או עקיף ומכל סוג שהוא, שייגרם למשתמש ו/או לצד שלישי כלשהוא בקשר עם השימוש באתר ובשירותים ו/או לכל מקרה בו לא התקבלה הזמנה במערכת ו/או לכל בעיה טכנית ו/או אחרת אשר מונעת את השתתפות המשתמש באתר.
 6. תקנון זה וכל הפעולות באתר כפופים לדין הישראלי ולדין הישראלי בלבד.
 7. מקום השיפוט הבלעדי בכל עניין ומחלוקת בכל הנוגע לשירותים באתר, יהיה בית המשפט המוסמך בתל-אביב, אשר ידון בעניין בהתאם לדיני מדינת ישראל.
 
המשתמש מסכים ומאשר כי קרא את כל האמור לעיל וכי עצם כניסתו לאתר מהווה הסכמה לכל האמור לעיל. המשתמש מוותר על כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה כנגד בית העסק ו/או מי מטעמו בנוגע לכך.

תפריט נגישות

Search
Generic filters

קטגוריות

Search
Generic filters

הצהרת נגישות עסק

 1. חנייה נגישה
  קיימת גישה ישירה לחנות מהחנייה, ללא מעליות וללא מדרגות. נא ליצור קשר לפני הגעה לחנות.

 2. ניתן ליצור קשר:
  bet.hapsanter@gmail.com
  0543131328